wtorek, 17 września 2013

informacje + analiza techniczna

Informacje i analiza techniczna - to podstawa gry na giełdzie. Jedno jak i drugie jest bardzo czasochłonne, informacje napływają z świata giełdy praktycznie non stop, dzień i noc, ale de facto warto się skupić najbardziej na tych które są publikowane w ciągu trwania sesji, wtedy mamy pole manewru i możliwość reagowania.
Analiza techniczna - im głębiej w nią wnikam, tym bardziej uświadamiam sobie ile kosztuje czasu i energii. AT można poświęcać całe dnie, od rana do nocy, wnioskując bardzo dużo, ale jednak nie wszystko. W moim przypadku to już tysiące godzin spędzonych przed wykresami, obliczenia, rysunki... A niektórzy pytają  "jak mam grać na giełdzie?". Na ten temat powstały setki książek, które i tak nie wszystko opisują, gry na giełdzie można się uczyć całe życie, więc nie wymagajcie Państwo żebym odpowiadał na takie pytania. Jeżeli ktoś chce na własną rękę grać i traktować giełdę jako środek na życie - to te życie musi podporządkować grze, analizie i śledzeniu informacji - tak jak to wygląda w moim wypadku.

To takie chwilowe przemyślenia, nie chcę się rozpisywać na luźne tematy, tak czy inaczej jeszcze raz zapraszam na spotkanie, o którym pisałem post niżej.
Pozdrawiam PD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.