piątek, 13 września 2013

WIG20

Sensowny komentarz znaleziony w internecie, nie ma sensu się dokładniej zagłębiać w temat analizy technicznej wykresu, sprawa jest prosta i w miarę jasne. Korekta to była kwestia czasu, pytanie jak się to dalej potoczy:

Nie udało się tym razem podbić rynku w górę w pierwszej godzinie handlu. Przy dodatkowym zejściu Eurolandu nasz rynek po pięciu dniach wzrostu tym razem także odpuszcza, co skutkuje zejściem o cały procent w dół na WIG20. Prędzej czy później korekta musi jednak przyjść, więc to może być właśnie dzisiejsza sesja. Nic oczywiście na razie nie jest jeszcze przesądzone. Wsparciem pozostaje poziom ok. 2370 punktów pokrywający się z minimum sesji wczorajszej.

Co do KGHM o którym pisałem wczoraj, udało się odbić od lokalnych minimów i wybronić ważne poziomy, dzisiaj kolejny raz pojawia się problem na surowcach, co przy aktualnym cofnięciu Eurolandu może podwójnie obciążyć ten papier. Ważne jednak żeby nie przebić wczorajszych minimów, a puki co niedźwiedzie się przed tym skutecznie bronią.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.