poniedziałek, 21 stycznia 2013

Pułapki na tłum

Osoby ze mną współpracujące które posiadają jeszcze akcje spółek - Action i Getin Noble(zysk niech każdy indywidualnie policzy, na pewno nikt nie powinien narzekać :)) mogą szykować się do wyjścia, w przypadku pierwszych oznak realizacji zysków, tzn. ustawiać bardzo wysoko stop loss i czekać, jak wybije to cieszyć się z zysku a jak będzie rosło  dalej to podciągać stoploss i czekać aż wybije, mam nadzieję że wszyscy zadowoleni:)
Kolejne grono osób które skorzystało z mojej pomocy może realizować przyzwoite zyski w któtkim terminie. Dobra analizy to te które się sprawdzają, bez owijania bicia piany. Większość spółek które podaje to walory przez wielu zapomniane, o których nikt aktualnie nie mówi. Tak jak pisałem w poprzednich postach - dobry towar to towar niszowy. Wybieram perełki i inwestorzy czerpią zyski a ja satysfakcję. Wielu inwestorów się nabiera i zamiast korzystać z okazji, dają się zwieść błędnym, czasami wręcz śmiesznym rekomendacjom. Wystarczy, że jakiś pseudo analityk napisze że prognozuje zyski i tłum już się nabiera, za przeproszeniem jak muchy na lep. Później jednak się okazuje że cena spada i płacz. Tak samo jak AmberGold - klientów częstowali kawą i ciastkami - to wystarczyło żeby tysiące osób złapać w pułapkę, a teraz tragedia.
Ludzie uważajcie na swój kapitał nie wierzcie w analizy pseudo analityków, sprzedają jedynie marzenia. Dla mnie powinno być to karane, bo w jawny sposób manipuluje się tłumem, bo jak można nazwać rekomendację, wydaną przez znany dom maklerski (nie podam nazwy, bo nie chcę problemów, a DM bardzo nie lubią prawdy) po której spółka spada 25% w 2 tygodnie? Oczywiście ktoś na tym zarabia, ale nie Wy.
Pozdrawiam PD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.