wtorek, 8 stycznia 2013

Zahamowanie giełdy

Jak widać akcja wpuszczania leszczy na giełdę uległa wyhamowaniu, teraz leszcz nie wie co zrobić i co nie wybierze pewnie i tak straci, a jak dobrze pójdzie wyjdzie na swoje, czego im życzę. Wszystkie domy maklerskie naganiają do siebie "damy Ci darmowe szkolenia, damy Ci brokera, damy Ci rozbudowaną platformę, damy Ci trafne analizy", a wszystko po to żeby zarobić. Co jest przykrym tematem (nie mam na celu znieważanie kogokolwiek) wiele ludzi wykazuje się ponadprzeciętną naiwnością i wierzą, że ktoś chce od tak bez żadnego haczyka oddać im przysługę zupełnie za darmo. Domy maklerskie się cieszą, bo wiedzą co się stanie z takim klientem, odda kapitał i zapłaci jeszcze od tego prowizję, hieny się śmieją. 
Tak etyczni jest świat w dzisiejszych czasach, stara prawda "umiesz liczyć, licz na siebie". Prawda leży po naszej stronie, nie po stronie AmberGold i zakłamanych funduszy. Otwórzcie byle jaki portal finansowy i zobaczycie "chodź do nas, z nami zarobisz", oferują się niczym kobiety przy drodze. 

Proszę i apeluję po raz kolejny o rozwagę, jak ktoś inwestuje na giełdzie i nie ma o tym pojęcia niech sobie otworzy wykres np. Petrolinvestu i zapyta sam siebie czy chce tak skończyć. Albo nie, dla leniwych wkleję ten wykres tutaj, jako przestrogę. Mam nadzieje że uratuje to kapitał chociaż jednego inwestora.
Pozdrawiam PD


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.