wtorek, 21 maja 2013

JSW

Kilka komentarzy o spółkach WIG20 z którymi się zgadzam:

O JSW
"Dynamiczne odreagowanie z ubiegłego tygodnia podlega obecnie testowaniu. Jeśli docelowo miałoby się skończyć jedynie na naruszeniu rejonu 80 zł, kurs spółki nie powinien już niedawnych minimów poprawiać, ani tam w ogóle schodzić. Jak na razie jednak udało się tu jedynie zatrzymać 2-miesięczny ruch spadkowy, ale skala odreagowania może sugerować, że to jeszcze nie koniec byczych kłopotów. Przypomnę, że w lipcu wchodzą do gry akcje pracownicze, które od debiutu były objęte lockup'em."

O KGHM
"
Tym razem walor wyróżnia się in plus na tle pozostałych komponentów indeksu WIG20, co widać zwłaszcza po zejściu z ostatnich minut. Poprawa sytuacji surowcowej robi swoje, ale oczywiście do ogłoszenia końca kłopotów i poprawy sytuacji technicznej (a więc i perspektyw) jeszcze daleka droga. W najlepszym wypadku bykom może uda się wywalczyć podwójne dno z linią szyi w rejonie 150 zł."

Wszystkie osoby, powinny dostać dzisiaj rano wytypowane spółki i już dzisiaj powinny być zadowolone. Jeżeli ktoś został pominięty proszę o kontakt najlepiej mailowy. Jak widać analiza techniczna sprawdza się nawet w przypadku trudniejszych warunku na rynku.
Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.