wtorek, 16 lipca 2013

Kolejna abstrakcyjna rekomendacja, na którą radzę uważać, ponieważ nie mam pojęcia na jakiej zasadzie została wydana, chyba że jestem niedoinformowany, w co jednak szczerze wątpie:

Raiffeisen Centrobank wznawia wydawanie rekomendacji dla Telekomunikacji Polskiej od zalecenia "kupuj". Cenę docelową to 9,5 zł.

Druga dzisiejsza rekomendacja, trochę bardziej realna jeżeli dalej spadać będzie cena miedzi:

Przed otwarciem rynku kasowego pojawiła się rekomendacja "sprzedaj" dla KGHMu od DM BZ WBK. W ramach doprecyzowania warto jeszcze dodać, że cena docelowa ustalona została w tym przypadku na 99 zł.

Z trzecią dzisiejszą rekomendacją również ciężko się zgodzić, chociaż widzę że wywołała odpowiedni efekt na tłumie, który podejmuje decyzję w oparciu właśnie o takie rekomendacje i Alior spada o ponad 2%, technicznie nie widzę jednak takich przesłanek:

Espirito Santo Investment Bank rozpoczął wydawanie rekomendacji dla Alior Banku od zalecenia "sprzedaj". Cenę docelową wyznaczono na 78 zł.

Ostatnia jak do tej pory, czwarta rekomendacja dotyczy JSW, z tym podobnie jak w przypadku KGHM mogą się zgodzić pod kilkoma warunkami, spadające ceny węgla to dwa, ruszą do sprzedaży akcje pracownicze, które wbrew pozorów w dużej części nie są już własnością górników, a firm które skupowały prawa do tych akcji. Tak czy inaczej odradzam inwestowanie aktualnie w ten walor:

Erste rozpoczyna wydawanie rekomendacji dla JSW od zalecenia "redukuj". Cena docelowa została ustalona na 59,5 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.