czwartek, 4 lipca 2013

Komunikat dla GTC oraz JSW, popieram

JSW: Wygląda na to, że im bliżej wejścia akcji pracowniczych, tym ponownie bardziej obawy o wpływ tej potencjalnej podaży na rynek. Akcje tracą obecnie prawie 4,5% przy niewielkim wolumenie, co pokazuje, że jak na razie nie pojawił się tu większy popyt, skłonny do odbioru papierów na obecnych poziomach. W przypadku ograniczonej płynności na tym walorze i ewentualnych koszyków sprzedaży, jakie mogą się pojawić na dalszym etapie sesji, ten komponent WIG20 może być dziś szczególnie narażony na ujemne odchylenia.

GTC: Uwagę zwraca od rana GTC. Oczywiście problemem pozostają obroty, ale technicznie aż prosi się o odreagowanie spadków z drugiej połowy czerwca, które wyczerpały się w rejonie 61,8% wcześniejszej zwyżki. Popyt może więc w tej sytucji spróbować wykorzystać niższą aktywność rynku i popracować nad tm walorem. Przy okazji zwróciłbym też uwagę na to, że papier nie brał już czynnie udziału we wczorajszym zrzucie komponentów WIG20 w pierwszej części sesji.

Dodam że komentarze te nie są mojego autorstwa, znalazłem je w sieci, jednak z nimi się zgadzam, uważam że mogą komuś się przydać dlatego je tu dodaje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.