wtorek, 15 października 2013

Przegląd rekomendacji

Wytypowane spółki pojawią się najprawdopodobniej w czwartek lub piątek.

Dołączam również przegląd rekomendacji wydanych przez Domy Maklerskie w tym tygodniu. Po co je załączam? Warto je śledzić, a szczególnie ich uzasadnienie. Rekomendacje te z reguły są wystawiane na podstawie danych, wyników itp a nie na podstawie analizy technicznej. Warto zwrócić jednak uwagę na ich bardzo słabą skuteczność, wystawiają je zakłamane domy maklerskie, które czerpią zysk nie z Waszych zarobionych pieniędzy, a z jak największej transakcji które wykonujecie - a jedno z drugim się nie łączy. Druga sprawa to zasada - dobre to co niżowe - najlepsze pieniądze można zarobić właśnie na tych zapomnianych spółkach. Gdyby wszystkie rekomendacje DM sprawdzały się, było by zbyt prosto, a stratnych na giełdzie praktycznie by nie było. Niestety realia są inne i należy to zaakceptować.

Oto obiecane rekomendacje:
Wood&Co podnosi ceny docelowe Grupy Azoty (wycena wzrosła do 62,7 zł z 51 zł), dla Polic (wycena wzrosła do 20,6 zł z 12,8 zł) oraz dla Puław (wycena wzrosła do 168 zł ze 131 zł).

UBS podnosi cenę docelową dla akcji Polskiego Holdingu Nieruchomości do 30 zł z 27 zł, podtrzymując zalecenie "neutralnie".

Barclays podnosi wycenę akcji TP SA do 8,9 zł z 7,3 zł, podtrzymując zalecenie "niedoważaj".

Citigroup podwyższa zalecenie dla akcji GPW do "kupuj" z "neutralnie".

Deutsche Bank wznawia w ten sposób wydawanie rekomendacji dla TVN, cena docelowa została wyznaczona na poziomie 17 zł czyli 18,2% powyżej wczorajszego zamknięcia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.