czwartek, 3 stycznia 2013

Przyszłość i rady

Witam wszystkich na moim blogu w nowym roku 2013, cel postawiony prze zemnie to cel minimalny, ale za to jak najbardziej możliwy do zrealizowania. Mianowicie wypracowanie zysku dla grupy współpracującej na poziomie co najmniej 100%.
Jest szereg spółek, które obserwuję już od dłuższego czasu, kilka z nich to walory które mogą podskoczyć teoretycznie nawet o 1000%. Wydaje się to mało realne, ale takie przypadki się już nie raz się powtarzały. Oczywiście ciężko przewidzieć kiedy dokładnie nastąpi wybicie i nigdy nie inwestuje się w jeden papier całego kapitału, ale realny zysk na poziomie 800% jest do wyciągnięcia.
Ludzie którzy ze mną współpracują przekonali się, że zdarzyło mi się wytypować dzień przed spółkę, która następnego dnia okazała się spółką dnia z największym zyskiem. Analiza techniczna to podstawa gry na giełdzie, kto gra na wyczucie nie odniesie prawdziwego sukcesu i jestem tego pewny. Niekiedy zdarzy się również spóźnić, obserwujemy spółkę czekamy na wejście, a ona wybija o 10% w górę i jest za późno. 
I tu dodam radę nie należy później rozpaczać i żałować, a jedynie wyciągnąć wnioski. Nie powinno się żałować, po ustawieniu SL że wybiło i jesteśmy stratni 2% a później spółka urosła. Wnioski, wnioski i jeszcze raz wnioski z analizy technicznej - to bezcenne.
Gorąco pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w tym roku
PD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.